вул. пилипа орлика, м.Львів, Україна

Дзвоніть: +38 (067) 704 54 04

Коробка-передач-DSG

Прошивка DSG коробок

Ми раді запропонувати оптимізацію роботи коробки DSG. Прошивка коробки DSG дозволить отримати такі переваги:

– збільшення допустимого крутного моменту;

– коригування відсічення по оборотах двигуна при необхідності;

– мінімізацію затримки при перемиканні;

– оптимізацію перемикань (як вгору так і вниз) виходячи з моментних показників двигуна;

– установка лаунч-контролю індивідуально для кожної машини;

– коригування окремо кожного режиму Drive / Sport / Manual.

Якщо у Вас є індивідуальні побажання з перемикань – можна зробити кастом саме як Ви хочете.Можна відключити примусове перемикання, а можна налаштувати його – залежно від даної настройки двигуна.

Всі коробки DSG-7 (семиступінчасті) з сухим зчепленням мають ряд компромісів.Перемикання відбуваються дуже рано і перша передача використовується неефективно. Це призводить до неприємної вібрації при перемиканні на малих обертах, а також поганий відгук на педаль акселератора. Крім того це викликає підвищений знос трансмісії, маховика і пакетів зчеплень. У пробках ця проблема ще більше посилюється.

Як правило використання режиму S частково вирішує ці проблеми, але виникає інша – занадто довге утримання низької передачі. Таким чином режим D виявляється занадто повільним, а режим S неефективним.

Наше програмне забезпечення вирішує ці проблеми !!!

Режим D стає більш прогнозованим і чуйним, а S більш ефективним. Так наприклад в режимі D, більшість 1.4TSI перемикаються на 7-у передачу при 58 км / год, ми переналаштовує це значення 78 км / год. Це означає, що машина не будемо їхати на неприпустимо низьких 1150 оборотах. Обороти двигуна будуть триматися вище 1400 об / хв. При цьому ніякого помітного зміни у витраті палива не буде, а навантаження на механічні компоненти значно знизиться.

Активація першої передачі! Семиступінчаста коробка DSG-7 практично не використовує першу передачу, тільки під час рушання після повної зупинки. Це призводить до підвищеного зносу пакету зчеплення і вібрації. При їзді на малих швидкостях (до 17 км / год) відгук на педаль газу дуже млявий, оскільки передача занадто висока і обороти занадто низькі. Наша прошивка використовує першу передачу аж до 17 км / год.

2013-2019 Всі права захищено