вул. пилипа орлика, м.Львів, Україна

Дзвоніть: +38 (067) 704 54 04

Foto-dlya-sayta[1]

Гарантія

Сторінка знаходиться на стадії наповнення

Наш автосервіс надає гарантії на проведені роботи, які використовуються запчастини, технічні рідини та інші товари.

На всі роботи, які проводять наші механіки, а також запасні частини, придбані у нас, ми надаємо гарантію 6 місяців.

На витратні матеріали поширюється гарантія заводу-виготовлювача, яка варіюється від 14 днів до півроку. На деяку категорію витратних матеріалів гарантія по заводу не поширюється (деякі види фільтрів, хомути, стяжки та ін.), Проте ми намагаємося вибирати тільки перевірених у справі постачальників.

На деякі види обладнання (ГБО, акустичні системи, сигналізації і інша електроніка) надається гарантія від 1 року до 3-х років, в залежності від виробника. Цю інформацію вказує майстер-приймальник на етапі попереднього розрахунку кошторису на роботи по автомобілю.

Обов’язковою для клієнта є необхідність проводити експлуатацію транспортного засобу та всіх його елементів, згідно запропонованих нормативів і в допустимих режимах.

Наприклад, після проведення капітального ремонту двигуна необхідно дотримуватися режиму експлуатації, аналогічний процесу обкатки нового автомобіля, коли допустимі обороти двигуна знаходяться в межах 3000 об / хвилину протягом 2000-3000 км.

Або при установці акустичної системи з сабвуфером, не допускається мимовільна перенастроювання параметрів вихідної потужності з підсилювача. Це загрожує виходу з ладу динаміків, на які вже не буде поширюватися гарантія.

Гарантійними також не є випадки, коли автомобіль потрапляє в ДТП або отримує іншим чином пошкодження ( «потрапив в яму на дорозі», «заїхав в воду»), а також, коли мають випадки самостійної спроби усунути будь-яку технічну проблему в автомобілі.

На запчастини, надані власником автомобіля, гарантія від нашого автосервісу не поширюється. Гарантія поширюється тільки на роботи з її встановлення / заміни. Тому, в разі, коли встановлюється запчастина виходить з ладу навіть з вини виробника, зняття несправною і установка нової оплачуються згідно тарифів нашого сервісу додатково.

У зв’язку з цим – порада: перш, ніж купувати на ринку або десь ще запчастини неперевіреного якості за незрозумілою ціною, – зателефонуйте нам і поцікавтеся вартістю аналогічної запчастини. У 99% випадках запропоновані нашим сервісом запасні частини дешевше і вище якістю. Більш того, ми маємо велику кількість сертифікованих аналогів до оригінальних запчастинах, багато з яких не поступаються за якістю і коштують дешевше.

Що залишився 1% – це можливі особисті способи (канали) автовласника доставки запчастин високої якості з-за кордону для власного автомобіля.

Наш автосервіс бере повну відповідальність за вироблені роботи і встановлюються запасні частини, тому, у випадках, коли після проведення ремонту виникає якийсь дискомфорт у автовласника транспортного засобу, яке знаходилося в ремонті, він повинен негайно в цей же день повідомити нас і під’їхати для своєчасної діагностики та усунення можливої проблеми.

Всі використовувані в нашому автосервісі технічні рідини мають необхідні сертифікати відповідності та допуски.

Масла і мастильні композиції  виготовлені із застосуванням передових технологій, пройшли перевірки і випробування в різних режимах експлуатації і мають необхідні сертифікати якості, а також велика кількість письмових відгуків і офіційних випробувань від авторитетних джерел.

2013-2019 Всі права захищено