вул. пилипа орлика, м.Львів, Україна

Дзвоніть: +38 (067) 704 54 04

img[1]

Еко-тюнінг

Еко-тюнінг: ,не тільки забезпечує до 31% підвищення потужності двигуна, але і сприяє економії палива.

Як працює еко-тюнінг :

illustration of icon for eco friendly on isolated white background

Екотюнінг дозволяє безперервно оптимізувати тиск, об’єм і час упорскування. Збільшення потужності досягається за рахунок підвищеного крутного моменту, а не завдяки підвищенню числа обертів, що зменшує необхідну кількість обертів. Перемикання на наступну передачу може виконуватися раніше, за рахунок чого скорочується витрата палива.

Як досягається економія палива при еко-тюнінгу?

При еко-тюнінгу потужність і крутний момент двигуна зростає. Чи не фахівці відразу роблять висновок про зростання витрати палива. Насправді ефект спостерігається зворотний. При еко-тюнінгу крутний момент двигуна вантажного автомобіля може вирости до 500 Нм. Витрата палива і обороти двигуна залежать один від одного – автомобіль після чип-тюнінгу може їхати на більш високій передачі, ніж при стандартній програмі, а це веде до економії палива. Відпадає необхідність розкручувати двигун до високих обертів. Стає двигун економічніше? Ні. Змінюється стиль їзди водія. З чип-тюнінгом або без нього будь-який водій залишиться при своєму стилі їзди. При Чиповать двигуні для прискорення потрібно менше зусилля на педаль газу. Підвищується ступінь ефективності палива по відношенню до одержуваної потужності. Зробіть разову інвестицію в економію палива і активну безпеку їзди, яка швидко окупається. Економія в залежності від вантажного автомобіля сягає від 2 до 4 літрів на 100 км для вантажного транспорту загальною масою до 5-8 тонн і від 3 до 5 літрів на 100 км для загальної маси від 8 тонн. Ці дані підтверджені тривалими випробуваннями транспорту в Росії і за кордоном. Перевірте їх і ви, отримавши тест-драйв 14 днів. А далі вам вирішувати, залишити еко-тюнінг axesauto.ru або повернути гроші назад в повному обсязі в місці із заводською програмою.

Навіщо потрібен еко-тюнінг вантажного транспорту?

ECONOMY

Еко-тюнінг Відповідь проста. еко-тюнінг вантажного автомобіля призводить до підвищення потужності й крутного моменту при незмінному ресурсі двигуна. При цьому гарантовано знижується середня витрата на більш ніж 3 літри на 100 км пробігу. При існуючих і постійно зростаючих цінах на паливо в Росії це означає швидку віддачу від вкладених вкладень вже в перший рік експлуатації автомобіля. Не кажучи вже про важливість поліпшення розгінних характеристик, що полегшує водіям фур виконувати обгони на перевантажених застарілим транспортом дорогах Росії. У вас в запасі більше потужності в будь-якій ситуації. Максимальний крутний момент досягається на більш низьких оборотах. В результаті інша еластичність двигуна.

Поради для більш економною їзди :

1) Постійно стежте за величиною тиску в шинах, беручи до уваги інформацію виробника.

2) Вчасно (зазвичай раз на 2 роки) замінюйте шини, так як зношені шини істотно збільшують витрату палива.

3) Екстремально високі або занадто низькі температури погіршують якість їзди, що змінює витрата пального. Збільшення витрати бензину сприяють також сніг, дощ і їзда по гарячому асфальту.

4) Прагніть до руху на малих обертах і стежте, щоб двигун не використовувався на повну потужність без необхідності.

5) Будьте обережні, намагайтеся уникати підвищеного темпу їзди під час наближення до світлофорів або пробкам.

6) Уникайте різких гальмувань, дозволяйте автомобілю підрулювати.

7) Уникайте екстремальної манери водіння, чергувань повного і слабкого газу. Рівномірно тисніть на педаль газу і виконуйте швидкісні кордону.

8) Глушіть двигун у випадку режиму очікування більше 2-х хвилин.

9) Демонтуйте багажник і невикористовувані кріплення, наприклад, для транспортування велосипедів, приберіть з багажника непотрібні предмети. Більшу вагу автомобіля вимагає посиленої роботи двигуна при русі.

І нарешті, кожен двигун має свої унікальні характеристики. Його продуктивність може допускати похибки до 10% від заявленої потужності. Це означає, що 100-сильний двигун може вийти з конвеєра з 90 к.с. або з 110 к.с. Це, звичайно, впливає на витрату палива. Виробничі дані про витрату палива засновані на оптимальних умовах водіння, які досить рідко досягаються в умовах вуличного руху.

Заощаджуйте до 20% палива при експлуатації вашого пасажирського або вантажного автомобіля, зробивши еко-тюнінг www.bolt25.com

 

2013-2019 Всі права захищено