вул. пилипа орлика, м.Львів, Україна

Дзвоніть: +38 (067) 704 54 04

15710086[1]

Діагностика Автомобіля

Немає нічого вічного, і все рано чи пізно може якщо не остаточно зламатися, то просто почати некоректно працювати. У разі незначних неполадок ви можете і не помітити, що у вашому автомобілі щось «не так». Справа в тому, що при несправності будь-якого з датчиків (датчика температури охолоджуючої рідини, датчика температури повітря, датчика витрати повітря тощо) сучасні бортові комп’ютери замінюють його поточні показники деяким «усередненим» значенням, не завжди виводячи повідомлення про несправність на контрольну панель.

Немає нічого вічного, і все рано чи пізно може якщо не остаточно зламатися, то просто почати некоректно працювати. У разі незначних неполадок ви можете і не помітити, що у вашому автомобілі щось «не так». Справа в тому, що при несправності будь-якого з датчиків (датчика температури охолоджуючої рідини, датчика температури повітря, датчика витрати повітря тощо) сучасні бортові комп’ютери замінюють його поточні показники деяким «усередненим» значенням, не завжди виводячи повідомлення про несправність на контрольну панель. Комп’ютерна діагностика – це повна перевірка електронних систем вашого автомобіля на наявність наявних проблем і неполадок. Діагностика дозволяє оцінити реальний стан вузлів, деталей і блоків управління автомобіля, а також дати оцінку його технічного стану. В процесі діагностики вимірюються різні характеристики автомобіля, які безпосередньо визначають його роботу. Діагностика включає в себе послідовну перевірку більшості систем управління, таких як: управління двигуном, автоматичною трансмісією, ABS / ESP, подушками безпеки, круїз-контролем, клімат-контролем, іммобілайзером, щитком приладів, системою паркування, пневмопідвіскою, системою навігації і т.д . У свою чергу, діагностика кожної системи багатоступенева, наприклад, при діагностиці двигуна проводяться: перевірка системи, керуючої двигуном, перевірка паливної системи, перевірка наповнюваності циліндрів, аналіз оборотів та ін. Список всіх неполадок і точна інструкція по їх усуненню виводяться прямо на екран, при цьому помилки практично виключені. В процесі діагностики вся інформація про вашому автомобілі порівнюється з даними в існуючій базі даних, обробляється, і на її основі виробляється оптимальний план усунення всіх несправностей. За результатами діагностики вам надається звіт про виявлені помилки та пропозиції щодо ремонту несправностей або заміні будь-яких агрегатів і вузлів.

Комп’ютерна діагностика автомобілів дозволяє швидко виявити поломки в системах і агрегатах, а також оцінити загальний стан машини.

Фахівці рекомендують забезпечувати своєчасну і регулярну комп’ютерну діагностику автомобіля з тим, щоб уникнути несподіваних несправностей і заощадити час і гроші на капітальному ремонті. Крім того, контроль над роботою машини допомагає продовжити термін її експлуатації.

Особливо актуальною ця процедура стала при покупці старих машин, які можуть мати приховані дефекти, які виявляються тільки спеціальною апаратурою. Куплений вами автомобіль може бути вже «хворий», але ви не знаєте, яким він був раніше. Вам не з чим порівнювати. Тому вкрай важливо хоча б раз на півроку звертатися в автосервіс для “медогляду”. При цьому відвідуванні будуть виявлені несправні датчики (якщо вони є), зчитані помилки і перевірена робота двигуна. В процесі експлуатації автомобіля, при різних несправностях в електронному блоці управління (ЕБУ) накопичуються коди помилок, які навіть після усунення поломки можуть привести до збоїв в роботі різних систем. При діагностиці накопичилися старі помилки видаляються з пам’яті ЕБУ і більше не заважають нормальній роботі. За вашим бажанням можна завести карту діагностики автомобіля, в якій будуть послідовно відзначатися показники працездатності всіх перевірених систем. Така карта допоможе простежити динаміку змін у функціонуванні всіх пристроїв, значно полегшить встановлення причин раптово виниклих несправностей і прискорить процес ремонту.

За допомогою діагностики можна дуже ефективно звузити поле пошуку і визначити характер несправності, не вдаючись до непотрібних (а часто і дуже трудомістким!) «Хірургічним» втручань. Крім того, при проведенні регулярної планової діагностики, результати якої фіксуються і запам’ятовуються, можна прогнозувати можливі несправності, які ще не виникли і не переросли в фатальні. Це дозволить визначити стан і знос вузлів, щоб вчасно провести їх заміну і уникнути дорогого ремонту.

Електронна діагностика двигуна

В процесі експлуатації двигуна, яке б якісне паливо Ви не використали, на елементах паливної системи поступово накопичується забруднення, яке з часом погіршує, а в подальшому і зовсім виводить інжектор з ладу. Забруднення – це неминучий процес, тому діагностика паливних систем і, зокрема, діагностика уприскування і діагностика інжектора – не примха, а необходімость

Ретельна оцінка стану якого-небудь вузла лежить в основі будь-якого ремонту, і діагностика інжекторних двигунів не є винятком. Посудіть самі, адже будь-яке захворювання набагато простіше вилікувати на ранній стадії, не запускаючи його, не доводячи до того моменту, як захворювання придбає хронічну форму. Так і діагностика інжекторів – краще виявити проблему до того, як вона стане причиною серйозної і дорогої поломки. Діагностика інжекторного двигуна вимагає не тільки наявності в автосервісі досвідчених та висококваліфікованих фахівців, а й, в першу чергу, сучасного спеціального обладнання. Наше СТО має спеціальне обладнання для діагностики інжекторів, що дозволяє швидко і якісно робити оцінку стану інжекторів. Можна сказати, інжекторна діагностика є нашим профілем.

2013-2019 Всі права захищено